Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/volumemax.cz/volumemax.cz/plugins/system/advga/advga.php on line 21

Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /home/volumemax.cz/volumemax.cz/libraries/joomla/html/parameter.php on line 512

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/volumemax.cz/volumemax.cz/templates/theme741/index.php on line 39
Arakain získává další zlatou desku: tentokrát za Restart
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/volumemax.cz/volumemax.cz/templates/theme741/index.php on line 141

Arakain získává další zlatou desku: tentokrát za Restart

19.4.2010 – Za prodej posledního vydaného CD s názvem Restart získává skupina Arakain svoji další zlatou desku. Ta bude předána 27. dubna v pražském klubu Retro Music Hall, kde zároveň proběhne i koncert kapely. Koncert bude vyvrcholením a zakončením právě probíhajícího turné.

Arakain se neustále snaží vyvíjet a  posouvat se dál. Důkazem toho je i fakt, že kapela už pracuje na materiálu pro další připravovanou řadovou desku, která by měla vyjít na jaře následujícího roku.

„Podle toho, jaké mi kluci posílají demo nahrávky by to mohla být nejlepší deska za celých 28 let“, dodává zpěvák kapely Honza Toužimský. Ten se podílel i na mixu a masteringu oceněné desky Restart, nebo sestřihu a tvorbě videoklipu Paganini, rovněž k této desce.

Připomeňme, že zmíněný videoklip vznikl koncem loňského roku, a kromě kapely v něm účinkují například kytarista Honza Kirk Běhunek (Seven) nebo herečka Eva Jeníčková.

Arakain je momentálně na turné, které odstartovalo 12. března, na každoročně tradičním místě, v Polné u Jihlavy a zakončeno bude právě pražským koncertem, 27. dubna  v Retro Music Hall.

Turné čítá celkem 18 zastávek a v novém koncertním repertoáru se objevují skladby jak z CD Restart, jako například Paganini, Skrytá kamera, Postavy z obrazu, tak i písně, které se ještě nehrály jako třeba Prospektor nebo Tuším zradu.  

Vstupenky na pražský koncert, u jehož příležitosti Arakain převezme zlatou desku je možné zakoupit v
předprodejních sítích TicketStream, TicketArt nebo Eventim.Více informací:

www.arakain.eu
www.touzimsky.com

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit