Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/volumemax.cz/volumemax.cz/plugins/system/advga/advga.php on line 21

Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /home/volumemax.cz/volumemax.cz/libraries/joomla/html/parameter.php on line 512

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/volumemax.cz/volumemax.cz/templates/theme741/index.php on line 39
Metalfest Volyně 2011
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/volumemax.cz/volumemax.cz/templates/theme741/index.php on line 141

Metalfest Volyně 2011

Druhý ročník přivítá účastníky legendárních Open Hellů!!! Po loňském úspěšném prvním ročníku Metalfestu Volyně proběhne letos ročník druhý, s mnohem silnější ozvěnou někdejších Open Hell Festů. Právě Open Hell se v roce 1999 stal odrazovým můstkem skoku do Evropy pro rumunskou skupinu NEGURA BUNGET (vrátila se na místo činu i v roce 2003) s své si na Open Hellech odehrála i německá družina DESASTER (2001, 2003).

Právě tyhle party se letos představí v roli headlinerů, sekundovat jim bude česká špička i nadějné mladší party

METALFEST VOLYNĚ 2011 – info
23.7.2011, areál koupaliště, start ve 12:00

Kapely:
DESASTER – Thrashmetalová legenda, Německo
NEGURA BUNGET – Transilvanian black metal art, Rumunsko
SIX DEGREES OF SEPARATION – Metal/soul, ČR
ISACAARUM – Grind/black, ČR
PANYCHIDA – Metal/folk, ČR
AVENGER – Death/black, ČR
TROLLECH – Black metal, ČR
MORTIFILIA – Death metal, ČR
DEATHSTAR – Death metal, ČR
БУТ – Grind, ČR
AGE OF STORM – Doom/death, ČR
STOLLICE – Alternative black, ČR
KAOSQUAD – Grind, ČR

Místo konání – areál volyňského koupaliště, jedná se o relativně nový prostor, který je pro pořádání hudebních produkcí perfektně vybavený. Prostorné pevné pódium, nezbytné zázemí, dostatek místa pro fanoušky, krytá místa k sezení, plocha na stanování – to vše je k dispozici. V případě, že by počasí bylo tak nepříznivé, že by neumožnilo open air akci, proběhne festival v Kulturním domě Na Nové, který přímo sousedí s areálem, kde se uskutečnilo 8 ročníků OHF. 

Areál bude otevřen od 11 hodin. Adresa: Volyně, Nábřeží dr. Kafky – areál je úplně na konci této slepé ulice. Parkování bude v omezené kapacitě možné přímo před areálem, dále pak na Náměstí hrdinů anebo na vlakovém nádraží. V areálu jsou připraveny i stany pro případ deštivého počasí, kapacita krytých míst cca pro 400 – 500 lidí.

O zvuk a světla se postará jako vloni plzeňská firma ATW service,

Občerstvení za pohodový ceny (např. 5 druhů nejen strakonického piva za jednotnou cenu 25 Kč), bohatý výběr jídel, metalmarket na místě atd, to jsou další samozřejmosti, které vás v areálu čekají.

Ubytování ve Volyni: http://www.travelguide.cz/cz/ubytovani/okres-strakonice/volyne

Předprodej vstupenek – cena v předprodeji je 300 Kč, na místě pak návštěvníci zaplatí 350 Kč. Vstupenky je již možné objednávat na mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo sms na tel. 603 507 925.

Oficiální stránka festivalu je na Bandzone: http://bandzone.cz/fan/metalfestvolyne, kde jsou umístěny i fotografie areálu.

Veškeré informace jsou také na Facebooku:
http://www.facebook.com/home.php#!/event.php?eid=201572026521720

Kontakt – Ramus
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Telefon: 603 507 925

Tisková zpráva, 30.5.2011
Autoři: Johan, Ramus

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit