Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/volumemax.cz/volumemax.cz/plugins/system/advga/advga.php on line 21

Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /home/volumemax.cz/volumemax.cz/libraries/joomla/html/parameter.php on line 512

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/volumemax.cz/volumemax.cz/templates/theme741/index.php on line 39
MetalGate Massacre vol.3 – 1.základní kolo
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/volumemax.cz/volumemax.cz/templates/theme741/index.php on line 141

MetalGate Massacre vol.3 – 1.základní kolo

Ve čtvrtek 12.1.2012 se rozjelo první kolo soutěže metalových kapel. Utkali se kapely Desperate Times, Mantinel, Hellocaustor a klasičtí Elysium. V klubu byla hojná účast diváků, kteří nakonec rozhodli ve prospěch žatecké thrashové kapely Hellocaustor. Je nutné přiznat, že tato kapela měla asi nejvýraznější  podiový výstup, vlila svým nasazením energii do diváků, kteří na ně zapařili i jako na první kapelu. Desperate Times – mladé seskupení z Hlinska bylo milým překvapením, Elysium rozhodně nezklamalo a nesmělý Mantinel pobavil crossoverem. Nicméně, výsledky dopadly následovně:

1.místo – Hellocaustor
2.místo – Desperate Times
3.místo – Mantinel
4.místo – Elysium

Druhé základní kolo v Matrixu proběhne opět ve čtvrtek a to 26.1.2012. Od 19:00 se otevírá klub. První kapela startuje ve 20:00.

Vystoupí kapely:

Elementary - Domažlice
Neurotic Machinery – Západní Čechy
Ocean Avenue - Zlín
Solar Systém - Havířov

Kapely přijedou do Prahy z daleka, budeme tedy doufat, že je přijde podpořit dostatek fanoušků MetalGate, aby výsledky byly co nejobjektivnější.

Jednotlivá kola jsou streamovaná, takže jsou ke shlédnutí v časech soutěže na www.metalgate-massacre.cz

Po vyhodnocení výsledků přichází vždy na řadu diváci, kteří při troše snahy mohou získat dárky od MetalGate v podobě triček, CD, DVD, tekutých cen od Matrixu a vstupenek na MetalGate Czech Death Fest 2012. V předsálí klubu  si můžete koupit merč některých kapel a MetalGate.

Další termíny:
9.2. - Aposepsis, Repulse, D.O.P., Keep on Rotting, 23.2. – The Yours, Stormy Flight, Blackshard, Revenge Division, soboty - 17.3. a 31.3. – semifinále.

Pro další přihlášené kapely, není nic ztraceno. Stále je ve hře institut Divoké karty, díky kterému hned dvě kapely postoupí rovnou do semifinálových bojů. Záleží na tom, kdo dostane od fanoušků nejvyšší počet hlasů. Hlasuje se do 23.2.2012. Návod jak hlasovat je k dispozici na oficiálních stránkách soutěže.

Přijďte kapely podpořit. Vstup je opět ZDARMA.

www.metalgate.cz

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit