Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/volumemax.cz/volumemax.cz/plugins/system/advga/advga.php on line 21

Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /home/volumemax.cz/volumemax.cz/libraries/joomla/html/parameter.php on line 0

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/volumemax.cz/volumemax.cz/templates/theme741/index.php on line 39
Kinder Grinder volume 4
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/volumemax.cz/volumemax.cz/templates/theme741/index.php on line 141

Kinder Grinder volume 4

Ve čtvrtek 1.března 2012 bude nad vysočanským klubem Modrá Vopice pulzovat zvláštní aura. Bude důkazem, že se na tomto místě děje něco zvláštního, neobvyklého, snad by se dalo říct i posvátného. Své duchovní učení přijede láskyplně propagovat muž, původně český turista, který se před lety ztratil na své výpravě Tibetem. Několik let žil naprosto odloučen od civilizace, jeho jediným příjmem potravy byly malé růžové bobulky s vysokým obsahem grindoxínu a kozí bobky. Nedávno byl tento muž objeven vesničany ze vzdálené jurty, kteří mu od té doby neřeknou jinak, než Svatý muž.

1. března zavítá Svatý muž do Modré Vopice, která ho společně s duchovním centrem L´inphantile Collective pozvala při příležitosti tradičního grind coreového festivalu KINDER GRINDER k setkání se svými stoupenci a následovníky. Tohoto večera se zúčastní i poutníci z dalekých zemí, v první řadě švédsko/finsko/rakousko/italští AFGRUND jejichž směs grindu je jako nakvašenej burčák v uzavřený plastikový láhvi. Kapela právě dokončuje nové album, které by letos mělo porodit americké vydavatelství Willowtip a které slibuje řádného pokračovatele jejich předešlého "Vid Helvetets Grindar" AFGRUND si naposledy zařádili v Čechách v rámci loňské Fekal Party a asi toho ještě nemají dost !

Finští FEASTEM nebudou na KINDER GRINDER festu žádným nováčkem, byli totiž i v line upu jeho první ročníku v roce 2008, kde podle názorů mnohých, byli nejlepší kapelou večera. Za sebou mají přestup k domácí firmě Obscene productions, která stojí i za jejich posledním loňským výplodem "World Delirium"

Kolegy a krajany, GAF jste mohli v Čechách naposled zahlídnout v roce 2009 v rámci OEF. Poslední co vyprodukovali, je album "Mongofield" vydaném u singapurského labelu Scrotum Jus Records, kteří nakopli třeba i Wormrot !

Dis beatový NOTHING MORE TO EAT jsou čerství opeřenci, kteří se chystají nám vyklovat oční bulvy ! Opět je mezi sebou uslyšíte štěbetat finsky, vůbec bychom pro tento večer doporučili všem aby si zopakovali některé základní fráze typu: "sinulla savukkeen ?" (máš cígo?), "sinulla ei ole paperia ?" (nemáš papírek?) a pro dívky snad: "Minulla on ystävä, olen pahoillani" (mám přítele, promiň)

Začátek festu bude v taktovce tuzemských BOWEL FUCK, jejichž skvělé promo je předzvěstí debutu, který se objeví začátkem léta na značce Bizarre Leprous.

cena: předprodej 220,-
cena: na místě 250-
info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
web: www.neonarcis.com
facebook: http://www.facebook.com/events/148428928518497/#!/events/133131233456924/

www.myspace.com/avgrund
www.myspace.com/feastem
www.myspace.com/gafband
www.myspace.com/nothingmoretoea

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit