Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/volumemax.cz/volumemax.cz/plugins/system/advga/advga.php on line 21

Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /home/volumemax.cz/volumemax.cz/libraries/joomla/html/parameter.php on line 0

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/volumemax.cz/volumemax.cz/templates/theme741/index.php on line 39
A New Chapter vydávají novou desku, klip a vyrážejí na tour
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/volumemax.cz/volumemax.cz/templates/theme741/index.php on line 141

A New Chapter vydávají novou desku, klip a vyrážejí na tour

Po třech vydaných EP vydává děčínská banda A New Chapter svoji první dlouhohrající desku! Kapela valí svůj crossover již šestou sezónu, ale teprve teď dospěli k vydání plnohodnotného LP, které nazvali Zanechat stopu.

"Před koncem roku jsme pořád neměli kompletní materiál, chyběly nám poslední dvě skladby. Proto jsme se na víkend zavřeli mimo civilizaci, abychom měli klid na tvorbu. První večer jsme zakončili v místním baru, kde jsme vedli klasickou hospodskou debatu o smyslu života. A došli jsme k tomu, že přesně to je náš společnej cíl - zanechat stopu. Den na to vznikla stejnojmenná skladba a celou desku prostě nešlo pojmenovat jinak."

Deska byla natočena začátkem února v legendárním pražském studiu Hostivař u Zdeňka Šikýře, kde předtím nahrávaly kapely jako např. Cocotte Minute, Kurtizány z 25. Avenue, nebo Wohnout. Celé album kapela okamžitě po vydání uvolnila k poslechu na své bandzone a youtube profily, k zakoupení v digitální podobě je např. na serveru Vivala, a dá se samozřejmě pořídit i fyzicky v podobně digipack CD na všech koncertech.

Druhá ze skladeb, které vznikly na zmiňovaném soustředění, byla pojmenována Maybesexuál a byla zvolena prvním singlem, ke kterému zároveň vzniknul i videoklip.

"Drtivá většina našich textů se nese ve vážnějším duchu, ale rádi děláme věci jinak, než se od nás očekává." Pojetí textu odpovídá i videoklip, ve kterém ztvárnil hlavní roli děčínský moderátor, zpěvák a herec Tomáš Kettner.
"Jeho postava to v klipu schytává ze všech stran, často i dost zaslouženě - tohodle exota na svojí párty nechcete.. P.S. Závěr klipu není pro slabší povahy, neotrlí ať radši vypnou před koncem.."

Od půlky dubna až do konce května můžete kapelu potkat na společném turné s žánrově spřízněnou partou Toxic People.

A New Chapter VS Toxic People TOUR 2016
15.04. Šluknov - Divadlo
20.04. Praha - Fatal Music Club
23.04. Děčín - Le Garage Noir (KŘEST CD!!)
06.05. Nový Bor - Bar Čerňák
14.05. Liberec - Bedna Klub
20.05. Teplice - Nexo Music Club
21.05. Klášterec nad Ohří - Rockbar Drak
28.05. Jaroměř - Music Club Nároďák

Koncerty mimo tour:
16.04. Praha - Slušnej kanál
20.05. Litoměřice - Habanero Music Bar


Videoklip Maybesexuál:Album Zanechat stopu k poslechu:
http://bandzone.cz/anewchapter
http://www.youtube.com/anewchapterTV

Album Zanechat stopu ke koupi v digitální podobě:
http://www.vivala.cz/alba/151943/a-new-chapter-zanechat-stopu

Najdete nás také na:
http://www.facebook.com/anewchapterband/
http://www.instagram.com/anewchapterband/

 

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit