Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/volumemax.cz/volumemax.cz/plugins/system/advga/advga.php on line 21

Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /home/volumemax.cz/volumemax.cz/libraries/joomla/html/parameter.php on line 512

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/volumemax.cz/volumemax.cz/templates/theme741/index.php on line 39
Jarní edice Never Say Die! navštíví Prahu v čele s Emmure, Northlane a Despised Icon
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/volumemax.cz/volumemax.cz/templates/theme741/index.php on line 141

Jarní edice Never Say Die! navštíví Prahu v čele s Emmure, Northlane a Despised Icon

Do Prahy se v dubnu vrátí nejznámější evropská hardcorová tour Never Say Die! Putovní festival každoročně seznamuje publikum s mladou a nadějnou krví světové hardcore/metal scény. Jarní edice se ale tentokrát liší – slibuje totiž našlapaný lineup sestavený především z prověřených jmen.

Headlineři Emmure staví svůj sound na neuvěřitelně silných, chytlavých a brutálně moshovacích beatdownech, doplněných elektronickými vsuvkami a charakteristickým vokálem Frankie Palmeriho.

Další kapelou v seznamu je také australský metalcore Northlane, který si mohou fanoušci pamatovat třeba z pražského koncertu s Parkway Drive a Heaven Shall Burn v listopadu 2014. Northlane splňují všechny standardy současné metalcorové vlny, které však vylepšují osobitým zvukem, citem pro epické gradující skladby se silnými melodiemi.

V jarní sestavě Never Say Die! také najdete kultovní Kanaďany Despised Icon, kteří patří k pionýrům deathcoru. Kapela se vrátila na scénu po čtyřleté pauze v roce 2014, na následovníka alba Day of mourning (2009) se však stále čeká.

Chelsea Grin se pro změnu zapsali jako kapela s osobitým hudebním projevem, typickými hrdelními vokály a breakdowny ostrými jak šlehnutí bičem. Našlapaný lineup uzavírá melodický hardcore Hundredth z USA a australský hardcore/punk Hellions.

Vstupenky na Never Say Die! 2016 jsou k dispozici ve všech běžných předprodejních sítích, více informací najdete na webu pořadatelské agentury www.obscure.cz.

Emmure (USA), Northlane (AUS), Despised Icon (CAN), Chelsea Grin (USA), Hundredth (USA), Hellions (USA)
25. 4. 2016 od 18:00
MeetFactory, Praha

FB event:
www.facebook.com/events/1229332507084091

Další související linky:
www.facebook.com/emmure
www.facebook.com/northlane
www.facebook.com/despisedicon
www.facebook.com/ChelseaGrinMetal
www.facebook.com/HUNDREDTH
www.facebook.com/hellionsaus
www.obscure.cz

 

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit