Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/volumemax.cz/volumemax.cz/plugins/system/advga/advga.php on line 21

Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /home/volumemax.cz/volumemax.cz/libraries/joomla/html/parameter.php on line 0

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/volumemax.cz/volumemax.cz/templates/theme741/index.php on line 39
Arakain s Lucií Bílou a Petrem Kolářem v Praze již za necelých 10 dní
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/volumemax.cz/volumemax.cz/templates/theme741/index.php on line 141

Arakain s Lucií Bílou a Petrem Kolářem v Praze již za necelých 10 dní

16.10.2012 – Největší koncert metalové kapely Arakain se kvapem blíží. Místem konání bude PVA Expo Letňany v Praze a opět se mohou fanoušci těšit na zlatou slavici Lucii Bílou. Koncert svým vystoupením zpestří i někdejší zpěvák kapely Petr Kolář a řada dalších hostů. Od koncertu nás nyní dělí pouhých 10 dní. Arakain dnes proto uvolnil podrobné informace o dalších hostech koncertu, pořadí jejich vystoupení a především o organizaci a časovém harmonogramu celé akce.

Koncert startuje už od 19 hodin, kdy jej zahájí řada hostů v rámci Arakain Tribute bloku. Konkrétně zahraje 15 kapel v následujícím pořadí: Alkehol, Harlej, Törr, Vitacit, Assessor, Fata Morgana, Kryptor, Titanic, Dymytry, Absolut Deafers, Markýz John, Menhir, Ascendancy, + překvapení, které zatím kapela neprozrazuje.

Samotná produkce Arakainu včetně hostů Lucie Bílé a Petra Koláře začne okolo 20 hodin 40 minut. Trvat bude zhruba 3 hodiny, předpokládaný konec je naplánován na půl dvanáctou večer. Během této části bude zároveň pokřtěno i DVD ARAKAIN XXX & Lucie Bílá. Připoměňme, že toto DVD mají možnost do vyprodání zásob získat fanoušci společně se vstupenkou na koncert. DVD pak obdrží u vstupu po předložení vstupenky.

Po skončení koncertu samotného pak Arakain připravil pro své fanoušky následnou Afterparty, která bude probíhat přímo v místě konání, a to v 1/2 haly. Vzhledem k předpokládanému protažení akce do brzkých ranní hodin a ke kapacitě koncertu je momentálně v řešení možné posílení nočních spojů.

Kdy a jak na megakoncert

Areál, ve kterém koncert proběhne je poměrně rozsáhlý. Proto Arakain připravil podrobný plánek včetně jednotlivých hal areálu, parkování a vstupu na koncert. Plánek je k dispozici na webových stránkách kapely na www.arakain.eu nebo na jejich Facebookovém profilu.

Parkování je možné přímo u vstupu do areálu na velkokapacitním parkovišti. Na parkoviště se vjíždí z křižovatky Prosecká x Tupolevova.

Vstup do areálu a haly bude možný už od 17 hodin. Od této doby bude zároveň otevřena i pokladna. K dispozici je všem návštěvníkům pochopitelně i šatna, kterou naleznou v hale u vstupu. Stejně tak od 17 hodin bude na místě i shop Arakainu, v němž je připravena doprodejová akce. Fanoušci si tak mohou za speciální ceny zakoupit CD, které budou od 49 Kč a trika od 99 Kč. Vše platí do vyprodání zásob. Krom toho budou do prodeje uvedeny nové modely trik a mikin, spojené přímo s výročním koncertem.

Místa k sezení jsou v hale umístěna v jedné polovině a celkově mají kapacitu cca 2000 osob. Nejsou číslované, proto budou obsazovány do vyčerpání kapacity.
.   
Pro větší pohodlí jsou nyní vstupenky k dostání ve všech zásadních předprodejních sítí v ČR.

26. 10. 2012 - PVA Expo Letňany PRAHA - Arakain, Lucie Bílá, Petr Kolář a další hosté v rámci Arakain Tribute bloku.

Více informací:


www.arakain.eu www.luciebila.com
inshop.arakain.eu www.facebook.com/luciebila
www.facebook.com/arakain
www.youtube.com/watch?v=_WQsrTxV__s

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit