Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/volumemax.cz/volumemax.cz/plugins/system/advga/advga.php on line 21

Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /home/volumemax.cz/volumemax.cz/libraries/joomla/html/parameter.php on line 512

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/volumemax.cz/volumemax.cz/templates/theme741/index.php on line 39
Blesková soutěž o lístky na Winter Basinfirefest 2015
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/volumemax.cz/volumemax.cz/templates/theme741/index.php on line 141

Blesková soutěž o lístky na Winter Basinfirefest 2015

Zimní Basinfirefest podruhé! Už v pátek 4. 12. 2015 si můžete užít první část Winter Basinfirefestu. Klubová akce se letos rozrostla o další den, pokračujeme až do soboty 5. 12. 2015.

V pátek začínáme ve 21:00. Vystoupí kapely LOCOMOTIVE, SATISFUCKTION, OVERLOADED a COLP.
Sobotní program začíná už ve 20:30. Těšit se můžete na německé STEEL ENGRAVED, MODESTY & PRIDE, ANTHEMS, HAND GRENADE a ATTACK THE HERO.

Vstupné na 1 den vyjde na 119 Kč, dvoudenní vstupenka na 179 Kč. Po ukončení vystoupení kapel budeme pokračovat večerní metal party! Na baru můžete očekávat akce na různé drinky a panáky.

Nicméně pro dva z Vás je předchozí informace o vstupném bezpředmětná. A to tehdy pokud se budete účastnit naší soutěže a získáte v ní 2 volné lístky na tuto událost. Soutěžíme o 1x2 lístky (tedy jeden výherce získává 2 volné vstupy).

Pozor! Uzávěrka soutěže byla stanovena na čtvrtek 3. prosince 2015 do 15:00. Na později zaslané odpovědi nebude brán zřetel.

Z došlých odpovědí vylosujeme výherce, jehož jméno (spolu s parťákem či parťačkou) bude zapsáno na vstupu. Stačí se pak pouze zahlásit a prokázat nějakým dokladem (například občankou).Pro urychlení vyřízení proto, prosíme, připojte k Vaším odpovědím také Vaše jméno a příjmení.

Otázka:

1) Ve kterém městě se koná druhý ročník zimního Basinfirefestu?

Odpovědi posílejte na adresu:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všem účastníkům držíme palce a přejeme hodně štěstí!

Winter Basinfirefest & Volumemax

www.basinfirefest.cz